kontakt
 
 

Produkty WERMEL


Strona Główna Usługi Produkty Kontakt

Szakle i zblocza linowe - akcesoria 4x4
Oferujemy nie tylko zawiesia pasowe, linowe czy łańcuchowe, ale również szeroki wybór akcesoriów. W naszym bogatym asortymencie znalazły się między innymi szakle (szekle), zblocza linowe, taśmy i liny kinetyczne. Dbamy o to, by w naszej ofercie nie brakowało produktów różnorodnych, jednakże na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zawiesi, pasów do zabezpieczania ładunków i uchwytów do blach.

Szakle (szekle) i zblocza linowe - profesjonalny sprzęt dla Twojej firmy

W swojej ofercie posiadamy zblocza linowe rozkładane, których średnica wynosi 8 mm – 12 mm. Nasze zblocza przeznaczone są do lin stalowych oraz syntetycznych, które również posiadamy w swojej ofercie. Produkujemy stalowe liny do wyciągarek z rdzeniem stalowym IWR, który zapewnia większą wytrzymałość – nawet do 20% – i lepsze wewnętrzne podparcie splotek liny. W naszym asortymencie znajdziecie liny o średnicach: 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm oraz 12 mm. Posiadamy również syntetyczne liny do wyciągarek o średnicach: 7 mm, 10 mm i 12 mm. Należy pamiętać, że tylko prawidłowo zapleciony koniec liny zapewni jej wysoką wytrzymałość!

Szczególnie polecamy produkowane przez nas szekle (szakle) „omega”. Są to metalowe, wytrzymałe klamry, zamykane za pomocą śruby bądź zapadki. Szekle (szakle) służą do łączenia lin z różnego rodzaju ładunkami. W naszej ofercie znalazły się popularne rozmiary szekli, takie jak 3,25T, 4,75T oraz 6,5T.

Liny kinetyczne i uchwyty

Firma Warmel jest również producentem poliamidowych, trzysplotowych lin kinetycznych, zwanych potocznie kinetykami oraz uchwytów do wyszarpywania. Proponujemy liny o średnicy 26 mm i wytrzymałości 12 500 kg, oraz o średnicy 32 mm i wytrzymałości 22000 kg. Maksymalne wydłużenie liny kinetycznej dochodzi do aż 30%, co sprawia, że wyszarpywanie przebiega płynnie i skutecznie. Oprócz tego dysponujemy poliamidowymi taśmami kinetycznymi o wytrzymałości do 2 500 kg (do QUADA) i szerokości 45 mm, których maksymalne wydłużenie sięga do 30%, oraz uchwytami do wyszarpywania. Posiadamy uchwyty przykręcane na 4 śruby o średnicy 12 mm, których otwór pasuje do szakli 3,25T oraz 4,75T, a także rotacyjne uchwyty do wyszarpywania, działające pod każdym kątem i w każdej płaszczyźnie.

 

Podnośnik Hi-Lift 48”

   

   

   

  Podnośnik Hi-Lift 48”
  Maksymalna wysokość wzniesienia stopki: 1,0m.
  Maksymalny udźwig: 3,5T.

 

 

 

 

 

 

Lina kinetyczna
Taśma kinetyczna
Szakle omega
Taśma kinetyczna do quada
Syntetyczne liny dyneema
Zblocze do wciągarki fi 100m 4,0t
Zaczep przykręcany
Zaczep rotacyjny
Liny stalowe
Taśmy statyczne 2t, wytrzymałość 14t
Taśmy statyczne 3t, wytrzymałość 21t
Taśmy asekuracyjna 1,5t, wytrzymałość 10,5t
Ślizg do liny syntetycznej
Ręczna wyciągarka linowa 1,6 t

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione | Mapa strony
(c) 2006 Copyright by Warmel | Zawiesia Dźwignicowe s.c. | ul. Kolejowa 396 , Dziekanów Nowy, 05-092 Łomianki | 22 834 67 81 | warmel@zawiesia.pl |
Design by VertMedia