kontakt
 
 

Produkty WERMEL


Strona Główna Usługi Produkty Kontakt
Produkty


Pasy ładunkowe, zabezpieczające i zawiesia - specjalność firmy Warmel

Jesteśmy wiodącym producentem zawiesi dźwigowych i pasów transportowych oferujemy także pasy inne produkty wysokiej klasy, takie jak na przykład pasy do zabezpieczania ładunku. W celu sprawnego wyszukiwania interesujących Państwa produktów wprowadziliśmy podział na poszczególne kategorie. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo: zawiesia linowe, zawiesia pasowe, zawiesia łańcuchowe, łańcuchy mocujące, pasy mocujące, osprzęt, akcesoria, uchwyty i wciągniki. Zapewniamy, że nasza oferta to asortyment pierwszej jakości, wyprodukowany z wytrzymałych, profesjonalnych materiałów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym produktom, takim jak pasy zabezpieczające ładunek i zawiesia do kręgów, Państwa biznes będzie tak stabilny i solidny, jak nasze wyroby.

Pasy do zabezpieczania ładunków

Pasy do zabezpieczania ładunków odgrywają ważną rolę w przenoszeniu różnego rodzaju ciężarów. Warto więc przyjrzeć się im bliżej. Dzięki naszym pasom zabezpieczającym możliwe jest szybkie i bezpieczne przemieszczanie różnego typu ładunków lekkich i średnio ciężkich. Pasy mocujące i zabezpieczające ładunek wyprodukowane przez naszą firmę są wykonane starannie i zgodnie z europejskimi normami PN-EN. Wszystkie służące do zabezpieczania towaru pasy ładunkowe produkowane są z nowoczesnych, wytrzymałych włókien, odpornych na temperaturę i zabrudzenia. Co bardzo ważne, oferowane przez nas pasy ładunkowe nie uszkadzają zabezpieczanego towaru i cechuje je łatwość użytkowania.


Staraliśmy się, aby starannie wyselekcjonowany asortyment spełnił wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki wytrzymałym tworzywom i nowoczesnym rozwiązaniom nasze produkty zyskały wielu zwolenników. Bogaty wybór wysokiej jakości produktów (m.in. pasów ładunkowych: zabezpieczających i mocujących oraz transportowych) umożliwia szybką i efektywną realizację zadań i zleconych prac.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami: szeroką gamą zawiesi i zabezpieczających pasów ładunkowych produkowanych przez Warmel.

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione | Mapa strony
(c) 2006 Copyright by Warmel | Zawiesia Dźwignicowe s.c. | ul. Kolejowa 396 , Dziekanów Nowy, 05-092 Łomianki | 22 834 67 81 | warmel@zawiesia.pl |
Design by VertMedia